Z-CA DYREKTORA DS. ARTYSTYCZNYCH

Zapowiedzi

  • PROMOCJA. OPEROWE DYPTYKI (19.05.2012)
  • Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę – operowe dyptyki, które składają się z dwóch korespondujących ze sobą – czy to poprzez szekspirowskie postaci, czy też motywy tematyczne – spektakli, które będą wystawiane dzień po dniu »
  • PREMIERA." HAMLET" Ambroise Thomas (26.05.2012)
  • Premiera: 26 maja 2012 W ramach Roku Kobiet prezentowaliśmy na deskach naszego teatru Ophelię Prasquala. Rok Mężczyzn to okazja na spotkanie z operowym Hamletem »
  • 9. POZNAŃSKA WIOSNA BALETOWA (19-25.06.12)
  • Tegoroczna edycja Poznańskiej Wiosny Baletowej jest taneczną kulminacją minionego sezonu artystycznego. Podczas Festiwalu zaprezentujemy wybrane pozycje z repertuaru naszego zespołu baletowego »
  • ZOSTAŃ FUNDATOREM TEATRU WIELKIEGO
  • Od teraz każda osoba prywatna, firma jak i instytucja może stać się fundatorem naszej działalności artystycznej. »
  • OFERTY PRACY
  • Aktualnie Teatr Wielki w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko:
    PIANISTA KOREPETYTOR SOLISTÓW ŚPIEWAKÓW
    - »
Renata Borowska-Juszczyńska
Do 2009 roku była związana z Fundacją Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta, koordynując pracę Fundacji i odpowiadając, między innymi, za produkcję przedstawień.
e-mail: rborowska@opera.poznan.pl
tel. 61 65 90 297 »